BİZ KİMİZ?

FİRMA PROFİLİ

Kubay Isıtma Sistemleri, ısıtma sektörüne teknik servis olarak 2013 yılında faaliyete başlamıştır. Dürüstlüğü ve tam zamanında hizmet vermeyi ilke edinen firmamız kısa süre içerisinde kendini sektörde kanıtlamış ve Res Enerji Sistemleri A.Ş. nin distribütörlüğünü yapmakta olduğu Remeha marka kombi ve kazanların Antalya bölgesinde yetkili servisi olmuştur. Antalya bölgesindeki hızlı büyümemiz beraberinde yeni hizmet ihtiyaçlarını da beraberinde getirdi.

Isıevi Mak. Ve San. Tic. Ltd. Şti. ile anlaşma sağlayarak Jenesis marka Buhar Jeneratörlerinin satış sonrası hizmetlerini üstlendik. Sektörde verdiğimiz kaliteli ve adil hizmet bizim için birçok hizmet ağının da önünü açmıştır.

E-Gaz Malzemeleri Müh. Müş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ile karşılıklı yapılan anlaşmalar ve tam donanımlı ekipmanlarımızla Riello marka brülörlerin Antalya bölgesinde yetkili servisi konumuna geldik.

Bu kısa zaman diliminde emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolculukta kombi, kazan, buhar jeneratörü, brülör alanında; deneyimli, gerekli eğitimleri periyodik aralıkla yenileyen, her geçen gün bildiklerimizin üzerine yenilerini eklediğimiz personellerimizle satış sonrası hizmet verdiğimiz tüm firmalara tam donanımlı ekipmanlarımızla kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Eğitimli kadromuz ile en kaliteli servis hizmetini sunuyoruz.