JENESIS YETKİLİ SERVİSİ

25 Yıllık tecrübesini yenilikçi anlayışıyla birleştiren IsıEvi Makina; Jenesis marka buhar jeneratörleriyle yiyecek-içecek, tekstil, hazır giyim, kuru temizleme, çamaşırhane, yapı elemanları, beton kürleme, inşaat, kimya, plastik, seramik, metal ürünleri, kâğıt ürünleri, oluklu mukavva ve ilaç gibi farklı sektörlerde kullanılmak üzere 60-3000 kg/h arasında değişen kapasitelerde, sıvı ve gaz yakıt seçenekleriyle çalışan yüzlerce buhar jeneratörü üretimi yapmaktadır.

Kubay Isıtma Sistemleri, 2014 yılından beri JENESIS Buhar Jeneratörü yetkili servisi olarak Antalya ve çevresinde hizmet vermektedir. Jenesis Buhar Jeneratörleri, üzerinde bulunan kontrol paneli sayesinde olası arızaların okunmasını sağlayarak servis kolaylığı sunmaktadır. Jenesis müşterisi en basit arızasında bile 7/24 servis hizmeti alır. 0242 335 1144 numaralı telefonumuzu arayarak ve arızayı tanımlayarak teknik servise iletir ve anında çözüme ulaşır.

Kubay Isıtma Sistemleri olarak buhar jeneratörlerinde ve bağlı ekipmanlarında oluşabilecek arızaların anında çözümünü sağlıyor, serpantinde oluşabilecek çatlama ya da delinmeleri onarıyoruz. Alanında deneyimli teknik personellerimizle Buhar Jeneratöründen sonraki buhar hattındaki eksiklik ve hataların ya da arızaların tespitini yaparak müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Jenesis müşterisi olası teknik arızalarla karşılaştığında kaliteli servis anlayışımız ve geniş yedek parça stoğumuz ile 24* saat içerisinde çözüme ulaşır. Jenesis yetkili servis hizmetimizle ilgili görüş, öneri, arıza, bakım için bize 0242 335 1144 no’ lu hattan yada info@kubay.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

Görüşleriniz Bizim İçin Önemli

Sayfamızdaki Bilgiler Yeterli Mi?